Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 345
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2147150
30798
369
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére - Emese álma / Álmos áldozata" Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- 2147385
30799
369
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "II. János Pál pápa látogatása - Pannonhalma, Győr" Br emlékérem (42,5mm) T:1- 2147322
30800
369
Numizmatika
Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád nagyfejedelem" Br emlékérem (42,5mm) T:1-,2 2144448
30801
369
Numizmatika
Lesenyei Márta (1930-) 1989. "MÉE Szombathelyi Csoport - Commodus" jelzett Ag emlékérem (20g/29mm) T:1
Adamo SH8 2062483
30802
369
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Ag emlékérem (25,2g/0.800/42,5mm) T:1 kis patina
Adamo BP7 2143227
30803
369
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1973. "MÉE 4. Vándorgyűlése - Esztergom / Visegrád" Br emlékérem (42,5mm) T:1- Adamo BP7 2081103
30804
369
Numizmatika
Ligeti Erika (1934-2004) 1986. "REX MADAGASCARUM MAURITIUS BENYOVSKY 1776-1786 / MÉE 1986" Benyovszky Móric Br és Ag emlékérem pár (35,30g/0.800/42,5mm) T:1
Adamo BP19 2080865
30805
369
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Br és Ag emlékérem pár (25,46g/0.800/42,5mm) T:1 2093761
30806
369
4800
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1973. "MÉE - Jászberényi Csoport / Pest-Buda-Óbuda egyesítésének századik évfordulójára" Ag emlékérem dísztokban (26,13g/0.800/42,5mm) T:1 (PP) Adamo JB1 2081091
30807
369
Numizmatika
Lisztes István (1942-) 1977. "Magyar Éremgyűjtők - László király emlékének" Br és Ag emlékérem pár (25,31g/0.800/42,5mm) T:BU 2139635
30808
369
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "Szent István / Szent Jobb" kétoldalas, vert Br emlékérem (40mm) T:2 2139121
30810
369
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest / NONVM CENTENARIVM S STEPHANI REGIS HVNGARIAE" jelzett Br emlékérem. (55mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft