https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 80

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, COPY jelzéssel és 2003-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP  USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with COPY mark and added 2003 date, with certificate (40mm) C:PP
31841.

Amerikai Egyesült Államok 2002. aranyozott Cu-Ni emlékérme az 1933-as 20D alapján, "COPY" jelzéssel és "2003"-as dátummal, tanúsítvánnyal (40mm) T:PP USA 2002. gilt Cu-Ni commemorative medallion based on the 1933. 20 Dollars with "COPY" mark and added "2003" date, with certificate (40mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
EUR
,
7,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok DN Az Egyesült Államok elnökei emlékérem-sorozat (7db, 4xklf) műbőr érmetartó albumban, 16db érmehellyel T:2,2- United States ND The Presidents of the United States commemorative medallions (7pcs, 4xdiff) in a faux leather album with place for 16 coins C:XF,VF
31842.

Amerikai Egyesült Államok DN "Az Egyesült Államok elnökei" emlékérem-sorozat (7db, 4xklf) műbőr érmetartó albumban, 16db érmehellyel T:2,2- United States ND "The Presidents of the United States" commemorative medallions (7pcs, 4xdiff) in a faux leather album with place for 16 coins C:XF,VF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
3
Ausztria 1891. Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja kétoldalas Br emlékérem. FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU
31843.

Ausztria 1891. "Ferenc József / A Bécsi Császári és Királyi Kereskedelmi Minisztérium Díja" kétoldalas Br emlékérem. "FRANZ JOSEPH I KAISER VON ÖSTERREICH, KÖNIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN. / EHRENPREIS DES K.K. HANDELSMINISTERIUMS IN WIEN" Szign.: Tautenhayn. (70,77g/57mm) T:1- / Austria 1891. Double sided Br commemorative medallion. Sign.: Tautenhayn (70,77g/57mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
EUR
,
47,06
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1891. Numizmatikai Társaság carnuntumi kirándulásának emléke Br emlékérem, fülezett (26mm) T:2 kis ph. Austria 1891. ERINNERUNG AN DEN AUSFLUG DER NUMISMATISCHEN GESELLSCHAFT NACH CARNUNTUM Br medallion with ear (26mm) C:XF small edge error
31844.

Ausztria 1891. "Numizmatikai Társaság carnuntumi kirándulásának emléke" Br emlékérem, fülezett (26mm) T:2 kis ph. Austria 1891. "ERINNERUNG AN DEN AUSFLUG DER NUMISMATISCHEN GESELLSCHAFT NACH CARNUNTUM" Br medallion with ear (26mm) C:XF small edge error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Ausztria 1928. 10. Német Énekes Fesztivál Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. /  Austria 1928. 10th German Singing Festival Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
31845.

Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
EUR
,
32,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1987. 50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 jelzett Ag emlékérem (19,85g/0.925/35mm) T:1- patina Austria 1987. 50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987 hallmarked Ag commemorative medallion (19.85g/0.925/35mm) C:AU patina
31846.

Ausztria 1987. "50 éves a Tulln-i Cukorgyár 1937-1987 " jelzett Ag emlékérem (19,85g/0.925/35mm) T:1- patina Austria 1987. "50 Jahre Tullner Zuckerfabrik 1937-1987" hallmarked Ag commemorative medallion (19.85g/0.925/35mm) C:AU patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria / Bécs 1888. A bécsi Mária Terézia szobor felavatásának emlékére Br emlékérem füllel, ADOLF MÜLLER U. SOHN gyártói jelzéssel (34mm) T:2 ph., patina Austria / Vienna 1888. To commemorate the inauguration of the statue of Maria Theresa in Vienna Br medallion with ear, with makers mark ADOLF MÜLLER U. SOHN. ZUR ERINNERUNG AN DIE FEIERLICHE ENTHÜLLUNG DES DENKMALES DER KAISERIN MARIA THERESIA IN WIEN MAI 1888 (34mm) C:XF edge error, patina
31847.

Ausztria / Bécs 1888. "A bécsi Mária Terézia szobor felavatásának emlékére" Br emlékérem füllel, "ADOLF MÜLLER U. SOHN" gyártói jelzéssel (34mm) T:2 ph., patina Austria / Vienna 1888. "To commemorate the inauguration of the statue of Maria Theresa in Vienna" Br medallion with ear, with makers mark "ADOLF MÜLLER U. SOHN". "ZUR ERINNERUNG AN DIE FEIERLICHE ENTHÜLLUNG DES DENKMALES DER KAISERIN MARIA THERESIA IN WIEN MAI 1888" (34mm) C:XF edge error, patina

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
Ausztria / Bécs 1910. Nagymamai odaadás Br plakett. Szign.: Arnold Hartig (45x65mm) T:2 Austria / Vienna 1910. Großmutters Andacht Br plaque. Sign: A. HARTIG (45x65mm) C:XF
31848.

Ausztria / Bécs 1910. "Nagymamai odaadás" Br plakett. Szign.: Arnold Hartig (45x65mm) T:2 Austria / Vienna 1910. "Großmutters Andacht" Br plaque. Sign: A. HARTIG (45x65mm) C:XF

 
Eladva
Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
EUR
,
19,12
USD
Ajánlatok száma:
2
Ausztria DN Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC
31849.

Ausztria DN "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" aranyozott Br emlékérem, eredeti tokban. Szign.: Petrucci (70mm) T:1 Austria ND "Primarius Dr. Hans Krammer Präsident 1946-1969 / Erfindermesse Wien" gilt Br commemorative medallion in original case. Sign.: Petrucci (70mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Belgium ~1906. II. Lipót aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. Leopold II gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn
31850.

Belgium ~1906. "II. Lipót" aranyozott Br medál szalag nélkül (50x77mm) T:2 aranyozás kopott Belgium ~1906. "Leopold II" gold plated Br medal without ribbon (50x77mm) C:XF gold plating worn

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Ciprus 2008. Europa aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. Europa gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP
31851.

Ciprus 2008. "Europa" aranyozott fém emlékérem (70mm) T:PP Cyprus 2008. "Europa" gilt metal commemorative medal (70mm) C:PP

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Csehszlovákia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 patina  Czechoslovakia 1979. 1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF patina
31852.

Csehszlovákia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" ezüstözött fém emlékérem (38mm) T:2 patina Czechoslovakia 1979. "1944-1979 Slovenské národné povstanie / Múzeum mincí a medailí" silvered metal commemorative coin (38mm) C:XF patina

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukció ideje alatt itt követheti a magyar filatélia fejezet virtuális árverésén éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz