Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 80

Franciaország ~1800. IV. Henrik Br lemezérem keretben (30mm) T:2- France ~1800. Henri IV Br plate commemorative medallion in frame (30mm) C:VF
31853.

Franciaország ~1800. "IV. Henrik" Br lemezérem keretben (30mm) T:2- France ~1800. "Henri IV" Br plate commemorative medallion in frame (30mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország 1840. Egységes mértékrendszer Br emlékérem, peremen BRONZE beütéssel, tokban. Szign.: Penin (70,5mm) T:1- France 1840. Uniform system of measures Br commemorative medallion, on the edge with BRONZE mark, in case. A TOUS LES TEMPS A TOUS LES PEUPLES - CONVENTION NATIONALE - DECRET DU 14 THERMIDOR AN 1. DE LA REPUBLIQUE FR- LOUIS PHILIPPE 1. ROI DES FRANCAIS - 1 JANVIER 1840 USAGE EXCLUSIF - DES MESURES DECIMALES - LOI DU 4 JUILLET 1837 / UNITE DES MESURE Sign.: Penin C:AU
31854.

Franciaország 1840. "Egységes mértékrendszer" Br emlékérem, peremen "BRONZE" beütéssel, tokban. Szign.: Penin (70,5mm) T:1- France 1840. "Uniform system of measures" Br commemorative medallion, on the edge with "BRONZE" mark, in case. "A TOUS LES TEMPS A TOUS LES PEUPLES - CONVENTION NATIONALE - DECRET DU 14 THERMIDOR AN 1. DE LA REPUBLIQUE FR- LOUIS PHILIPPE 1. ROI DES FRANCAIS - 1 JANVIER 1840 USAGE EXCLUSIF - DES MESURES DECIMALES - LOI DU 4 JUILLET 1837 / UNITE DES MESURE" Sign.: Penin C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
22
Franciaország / Második Császárság 1855. Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota Br emlékérem, peremén BRONZE jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry Br commemorative medal with BRONZE hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors
31855.

Franciaország / Második Császárság 1855. "Eugénia császárné és III. Napóleon császár / Ipari Palota" Br emlékérem, peremén "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Caqué F. (50mm) T:2- több ph. France / Second Empire 1855. "Empress Eugénie and Emperor Napoleon III / Palace of Industry" Br commemorative medal with "BRONZE" hallmark on edge. Sign.: Caqué F. (50mm) C:VF several edge errors

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Franciaország 1878. Párizsi Világkiállítás kétoldalas Br emlékérem, szign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) T:1,1- France 1878. EXPOSITION UNIVERSELLE - PARIS 1878 / PALAIS DU TROCADÉRO PARIS 1878 two-sided Br commemorative medallion, sign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) C:UNC,AU
31856.

Franciaország 1878. "Párizsi Világkiállítás" kétoldalas Br emlékérem, szign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) T:1,1- France 1878. "EXPOSITION UNIVERSELLE - PARIS 1878 / PALAIS DU TROCADÉRO PARIS 1878" two-sided Br commemorative medallion, sign.: Präge J. Christi Bauer (32mm) C:UNC,AU

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
31857.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
31858.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
31859.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Független Államok Közössége DN Az SZKP (Szovjetunió Kommunista Pártja) XX. kongresszusa 1956 aranyozott emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND XX. Congress of the CPSU (Communist Party of the Soviet Union gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted
31860.

Független Államok Közössége DN "Az SZKP (Szovjetunió Kommunista Pártja) XX. kongresszusa 1956" aranyozott emlékérem (38mm) T:1 fo. Community of Independent States ND "XX. Congress of the CPSU (Communist Party of the Soviet Union" gold plated Br commemorative medal C:UNC spotted

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
31861.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Kanada 1973. Mindszenty József Br emlékérem (44,5mm) T:1- Canada 1973. Jos. Card. Mindszenty Primas : Hungariae / Mille Annos Christiani Duce Primo Rege Sancto Stephano Hungari Br commemorative medallion (44,5mm) C:AU
31862.

Kanada 1973. "Mindszenty József" Br emlékérem (44,5mm) T:1- Canada 1973. "Jos. Card. Mindszenty Primas : Hungariae / Mille Annos Christiani Duce Primo Rege Sancto Stephano Hungari" Br commemorative medallion (44,5mm) C:AU

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
31863.

Kikiáltási ár:
800 Ft
31864.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft