Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2145744
10012
369
Basch jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, 22,5x30,5 cm 2130050
10013
369
Belányi jelzéssel, 2 db mű: Portrék. ceruza, papír. 50x35 és 51x39 cm 2028798
10014
369
11000
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 2111126
10015
369
Benczúr Ida (1876-1970): Buzsáki hímzés. Filc, papír, jelzett 25x51 cm 2145146
10016
369
Benyó Ildikó - Penci (1946-2011): Furulyázó. Fametszet, papír, kis szakadással, fametszet ép, jelzett a nyomaton, 39,5×18 cm 2142894
10017
369
Beráth jelzéssel: Zöldellő kert. Akvarell, papír, 32×42 cm 2145756
10018
369
Bernáth jelzéssel: Táj. Akvarell, papír, sarkaiban ragasztószalaggal, 40,5x30 cm 2151451
10019
369
Bertha Zoltán (1914-2003): Sárospataki utca részlet. Akvarell, papír, jelzett, datált (1975), üvegezett fa keretben, 24×34,5 cm 2151453
10020
369
Bertha Zoltán (1914-2003): Sárospataki vár. Akvarell, papír, kartonra kasírozva, jelzett, datált (1978), üvegezett fa keretben, 28,5×41 cm 2094273
10021
369
Birkás jelzéssel: Arcok és keretek. Vegyes technika, vászon, 59×40 cm 2145374
10022
369
Boldizsár István (1897-1984): Tanya. Rézkarc, papír, lap alja enyhén foltos, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 12,5x30 cm 2145379
10023
369
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút. Rézkarc, papír, lap széle enyhén gyűrött, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 19,5x40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft