Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2151004
10060
369
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Hullámzó formák. Szitanyomat (22/30), papír, jelzett, 33,5x41 cm 2062567
10061
369
14000
Id.Hankó Béla (1927-1993): Vihar után. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2062569
10062
369
14000
Id.Hankó Béla (1927-1993): Erdőszél. Akvarell, papír, jelzett (hátoldalán nyomtatottan) 35×50 cm 2057332
10063
369
Havasi Szilvia (1982-): Nyári emlék. Akril, vászon, jelzett, 20 x 25 cm 2098494
10064
369
Heigl jelzéssel: Aranykakas utca (Tabán.) Akvarell (enyhén foltos), papír, üvegezett keretben, 20×28 cm 2147072
10065
369
Hermann Lipót (1884-1972): Fürdőzők. Színezett rézkarc, karton, enyhén foltos, jelzett, üvegezett fa keretben, 29x37 cm. 2142949
10066
369
Herman jelzéssel: Vízparton. Olaj, vászon, sérült, fa keretben, 40×50 cm 2151014
10067
369
24000
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (31/40), 36,5x25 cm. 2145544
10068
369
3400
Herwerth József (1939-1987): Halászbástya, színes linómetszet, papír, jelzett, vékony kartonra kasírozva, 17x25 cm 2145539
10069
369
3200
Herwerth József (1939-1987): Gépnél, fametszet, papír, jelzett és datált (Herwerth 1964), kartonra kasírozva, 18x20 cm 2084624
10070
369
15000
Holló jelzéssel: Napnyugta. Olaj, farost, sérült, 68×82 cm 2145739
10071
369
Hornyánszky jelzéssel: 5 db grafikai lap (Koponyák, mesebeli alakok és más tanulmányok). Ceruza, toll, tus, papír, kapoccsal összetűzve, 1 lap mérete 16x25 cm, többi ca. 24,5x32,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft