Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2111388
10072
369
Ilosvai jelzéssel: Szentendre. Akvarell, papír. 34x24 cm keretben 1976523
10073
369
Iván Szilárd (1912-1988): Horgásznak. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×38 cm 2145978
10074
369
Iványi jelzéssel: Táj. Olaj, vékony karton, sérült (kis szakadással, sarkaiban gyűrődésekkel), 30x40 cm 2131095
10075
369
Jakovits jelzéssel: Szimbólumok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, 61x86 cm 2111123
10076
369
Jeges jelzéssel: Lábak. Akvarell, papír, 33x45 cm 2124854
10077
369
Josefa jelzéssel: Szicília, vegyes technika, papír, 16x12 cm 2092524
10078
369
Juhász Erika (1926-2018): Aranyhalak. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×46 cm 2124151
10079
369
15000
Juhász Erika (1926-2018): Egyensúly. Síkplasztika, jelzett, datált (2006), hátoldalán feliratozott, üvegezett keretben, 72×43 cm 2151008
10080
369
Joseph Kádár (1936-2019): Dualité. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (45/100), hátoldalán a művész bélyegzőjével, 27x27 cm 1083030
10081
369
Káldor jelzéssel: Alabárddal, kürttel, bányászlámpával. Akvarell, papír, jelzett, 16x24 cm 2144961
10082
369
Káldor jelzéssel: Halász, akvarell, papír, 24×16,5 cm 2141132
10083
369
Kass jelzéssel: Fejek. Tus, papír, kartonra ragasztva, 13×13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft