Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2150882
10120
369
Frans Masereel (1889-1972): Ugrás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16×10,5 cm 2150878
10121
369
Frans Masereel (1889-1972): Lángolás, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16×10,5 cm 2150846
10122
369
Frans Masereel (1889-1972): Térden állva, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 16×10,5 cm 2111371
10123
369
Mattoni jelzéssel: Lány. Akvarell, papír. 40x30 cm üvegezett keretben 2127138
10124
369
Mautner Antal (?-): Akt fürdőszobában, ceruza, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×18 cm 2145760
10125
369
MCP jelzéssel: Templom. Tus, fedőfehér, papír, foltos paszpartuban, 28x19 cm 1970722
10126
369
11000
Hans Meid (1883-1957): Lovag és szerelme. Rézkarc, papír, jelzett, 23×18 cm 2145187
10128
369
Mészáros Mihály (1930-2008), 2 db mű: Jericho - ősi vár, ofszet nyomat, jelzett a nyomaton, enyhén sérült és foltos, két oldalán ragasztószalag maradványaival, hátoldalán négysoros verssel. ca. 24,5x35 cm + Fák, ofszet nyomat, filctoll, jelzett a nyomaton és a művész ajándékozási soraival, aláírásával, ca. 32x22,5 cm 2151024
10129
369
14000
Mohr, Dietrich (1924-): . Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (46/50), 24x17 cm. 2144090
10130
369
Molnár C. Pál (1894-1981): Síelés, kis szériás ofszet, papír, 28,5×17,5 cm 2144079
10131
369
Molnár C. Pál (1894-1981): Tánc, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm 2144073
10132
369
Molnár C. Pál (1894-1981): Fülkében, kis szériás ofszet, papír, 29,5×21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft