Festmények és grafikák Tételek száma: 297
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2142846
10036
369
46000
Csomor Katalin (1945- ): Női akt. Olaj, farost, jelzett, enyhén sérült fa keretben, 60×80 cm 2139643
10037
369
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Badacsonyi táj, színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben. 27×40,5 cm 2145729
10038
369
Czumpf jelzéssel: Színek kavalkádja. Vegyes technika, papír, paszpartuban 22,5x9 cm 2111069
10039
369
Derkovits jelzéssel: Nő Akvarell, papír. 43x31 cm 2126597
10040
369
3400
Dobi 2015 jelzéssel (hátoldalán): Paripa. Olaj, karton, fa keretben, 39,5x49,5 cm 2145451
10041
369
Ducsay Béla(1893-1967): Dombok. Akvarell, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, kartonra ragasztva, 29×39 cm 2145441
10042
369
1997 Emanuel jelzéssel: Figurák. Akril, papír, felcsavarva, 42×60 cm 2110960
10043
369
28000
Erdős László (1921-1999): Tihany. Olaj, farost. Jelzett. 72x48 cm Keretben. 920703
10044
369
34000
Éder Gyula (1875-1945): Puttók. Olaj, karton, jelzés nélkül, keretben, 25×33,5 cm 2027445
10045
369
Farkasházy Miklós (1895-1964): Áprilisi napsütés. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 13×23 cm 1928685
10046
369
Farkasházy Miklós (1895-1964): Velence. Rézkarc, papír, jelzett, foltos üvegezett keretben, 12,5×15 cm 2145028
10047
369
Farkasházy jelzéssel: Fák az utcán, akvarell-tus, kartonra ragasztva, 21×29,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft