Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2134971
11218
368
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, minimáláis lepattanással, 8x5 cm 2134964
11219
368
Herendi rózsa dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5 cm 2134978
11220
368
Herendi tálka 3 db, kézzel festett, jelzett, hibátlanok + jelzett Herendi drapéria d: 10; 9; 7,5 cm 2137187
11221
368
Herendi áttört tojás, kézzel festett, jelzett, hibátlan, h:11 cm, m: 6,5 cm 2107495
11222
368
"25 éves a Herendi szakmunkásképzés" biszkvit porcelán emlékplakett, jelzett, 9x13 cm 2108279
11223
368
Herendi virágmintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17×11 cm 2108286
11224
368
Herendi fehér mázas porcelán mokkás csésze + csészealj, 6+6, jelzett, hibátlan 1370335
11226
368
Herendi falitányér, biszkvit és fehér mázzal, márka jelzés nélkül, hibátlan, eredeti dobozában, d:18,5 cm 1571471
11227
368
34000
Herendi fedeles váza, kézzel festett, jeltett (Kádas Gyula), restaurált, m:25 cm 2137043
11228
368
Herendi indiai kosár mintás bonbonniere Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 7 cm 2135690
11229
368
Zsolnay pillangómintás ékszertartó dobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, 7,5×7,5×4 cm 2134799
11230
368
Zsolnay birkózó medvék, részben kézzel festett, jelzett (Markup Béla), hibátlan, m: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft