Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2137301
11243
368
Kislány cicával, festett porcelán, alján "9" formaszámmal, apró kopásnyomokkal, m: 13 cm 2135674
11244
368
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 20,5 cm 2135725
11245
368
Aquincumi porcelán mozgó fejű kiskutya, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 6,5 cm 2135974
11246
368
VEB kobaltfestett porcelán evőeszköz készlet 6 személyes, komplett, 24 darabos, saját dobozában. 2117534
11247
368
Wallendorf puttó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 2087101
11248
368
M.P. Samie kisfiú buszt, részben biszkvit porcelán, jelzett, apró foltokkal, m:20 cm 2137202
11249
368
Rosenthal tálka, matricás, jelzett, kopott, 12x8x1,5 cm 2027592
11250
368
Bertram porcelán kisfiú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2103566
11251
368
Thomas Ivory Bavaria német virágmintás porcelán váza, matricás, apró kopásnyomokkal, jelzett, m: 29,5 cm 2135327
11252
368
Hollóházi asztaliteniszező (pingpongozó) női figurális porcelán, kézzel festett, jelzett, gyári máz hibával, m: 20 cm 2133764
11253
368
Sitzendorf porcelán papagáj, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 18,5 cm 2133656
11254
368
Royal Keramiek porcelán ülő francia bulldog, kis kopásnyomokkal, matricával jelzett, alján filc, m: 17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft