Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2135313
11231
368
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 2133644
11232
368
Zsolnay porcelán ülő női akt, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 15 cm, h: 16 cm 2131924
11233
368
Klf. Zsolnay porcelánok különböző korokból. 2070456
11234
368
2 db porcelán szíveske. Zsolnay, hajszálrepedéssel, 9 cm, Kéményseprős. Jelzett, hibátlan, 11 cm 1988359
11235
368
11000
Zsolnay orchidea mintás váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 18 cm 2139077
11236
368
Zsolnay virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, mázhibákkal, alján kis lepattanással. m: 26 cm 2113796
11237
368
2200
Zsolnay porcelán díszkulacs, 2 db, jelzett, kis kopásokkal, m: 7,5 és 13 cm 2071291
11238
368
Zsolnay Pompadour mintás Pécs tálka, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 8,5 cm 2071288
11239
368
Zsolnay virág mintás szószos tál, matricás, jelzett, kopott, 22×14 cm 1675338
11240
368
Zsolnay Iris mokkás csésze és alj ( 3 db), matricás, kopott, jelzett (Kolozsvár) 2055844
11241
368
6500
Zsolnay porcelán kínálótál. Matricás, jelzett, hibátlan. 28 cm 2131800
11242
368
XIX. sz. Fajansz csillár díszes réz szerelékekkel. Kézzel festett, jelzés nélkül. Üvegbúra nélkül. Fajansz rész mérete 30 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft