Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2133668
11255
368
Bavaria Arabella Atelier Porzellan áttört dísztányér, pillangó motívummal díszített, porcelán, matricás, aranyszínű szegéllyel, kis kopásnyomokkal, jelzett, d: 19,5 cm 2131395
11256
368
Jelzés nélkül: Nagy méretű dekoratív leveses tál. d: 26 m: 16 cm 2131922
11257
368
Hollóházi hiányos étkészlet. Matricás, kis kopással. 2131907
11258
368
H&C Chodau tálaló szett. 3 db, gépi festés, jelzett, kopott 2131900
11259
368
Francia Sarreguemines fajansz tányér. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. d: 20 cm 2131894
11260
368
XIX. sz. vége: Jelzés nélkül: Leveses tál és húsos tál. Részben kézzel festett, jelzett, kopásokkal 33x24 cm 2132224
11261
368
Hollóházi virág mintás váza, kézzel festett, aranyozott szegéllyel, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24,5 cm 2132198
11262
368
Pillivuyt francia porcelán tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, 15,5x30 cm 2132183
11263
368
Rosenthal öblös porcelán váza, matricás florális díszítéssel, alján Rothenburg Rosenthal jelzéssel, hibátlan, m: 29 cm 2070446
11264
368
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2107481
11265
368
MHSZ porcelán korsó, jelzés nélkül, eredeti dobozában, hibátlan, m: 14 cm 2110506
11266
368
Bavaria virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft