Bolhapiac Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1983343
11420
368
Flea Market
Vászon régi mérőszalag, bőr tokban, jelzett, h: 20 m, d: 12,5 cm, szakadással 2088584
11421
368
Flea Market
Zenélő fali angyal pár, fa őrlemény, préselt, m:13 cm (2×) 2119196
11422
368
Flea Market
1 csomag bútor veret, klf. darabokkal, enyhén kopott 1985501
11423
368
Flea Market
cca 1900 Jelzés nélkül: Liszt Ferenc büszt oszlopon, fa talapzaton, m: 19,5 cm (22,5 cm) 2073002
11424
368
Flea Market
2100140
11425
368
3800
Flea Market
Szaru madárka pár, faragott, egyik mozog, 17,5×5 cm, m:9 cm 2056940
11426
368
Flea Market
2 db műbőr borítéktáska + bőr fali dísz 2089849
11427
368
Flea Market
Ezüstszínű elefántos és hattyús gyűrűtartó, 2 db, m: 8 cm 2042623
11428
368
Flea Market
Csirkebontó olló, fém, h: 26 cm 2090372
11429
368
Flea Market
Réz csengő, sérült, d: 8,5 cm 2122276
11430
368
Flea Market
1935 Old Sheffield jelzett alpakka kupa, gravírozott felirattal, bakelit talpon, jelzett, m: 18 cm 2113834
11431
368
Flea Market
Régi fém szerszámok, 2 db, h: 21 és 25 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft