Bolhapiac Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2113715
11432
368
Flea Market
VEB Leichtmetallwerk Nachterstedt, öntött alumínium plakett, d: 16 cm 2113770
11433
368
Flea Market
Gipsz fejű és kezű baba, m: 20 cm 1737575
11434
368
Flea Market
3 pár régi fehér női bőrkesztyű, foltos, egyébként jó állapotban 2137512
11435
368
Flea Market
Ókori pattintott kőszerszám, és balta fej, 3x3x8 cm, 4x2 cm 2131999
11436
368
Flea Market
Régi higanyos lázmérő, h: 12,5 cm 2076853
11437
368
Flea Market
Szocialista Brigád asztali zászló, 38×24 cm 2076962
11438
368
Flea Market
MSZ KGST hőmérő, eredeti dobozában, h: 21 cm 2012432
11439
368
Flea Market
Szarvasfej, ezüstszínű műanyag fali dísz, h: 19 cm 1991291
11440
368
2200
Flea Market
Retró lány, ujjbáb figura, filc-papírmaséra dolgozva, kopott, m:24 cm 2138702
11441
368
Flea Market
Napszemüveg, Versace jelzéssel, tokkal, 13×5 cm 2132044
11442
368
Flea Market
Vegyes bizsu ékszer tétel. Bizsu fülbevaló párok, nyakláncok 2138855
11443
368
34000
Flea Market
Ezüstözött, feliratozott fém italos palack, kulcs nélkül, jelzett, kis horpadásokkal, m: 21×12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft