Bolhapiac Tételek száma: 317
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2138928
11724
368
Flea Market
2 db retró papír konyakmeggyes doboz, egyik foltos, 11×18×2 cm 2138826
11725
368
Flea Market
Retró kupicás készlet fém körte alakú tartóban, hibátlan poharak, m: 4 cm (6×), m:16 cm 2135612
11726
368
Flea Market
Retró diavetítő, jelzett, állítható lencsével, működőképes állapotban 2137132
11727
368
Flea Market
Wellner alpakka evőeszköz készlet (6 személyes), eredeti dobozában, jelzett, össz. 26 db 2135830
11728
368
Flea Market
Rezezett fém gyertyatartó, m: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft