Lendl Adolf: Uti levelek két világrészből. Bp.,(1908), Heisler és Kózol, 8+157 p.+29 t. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel. az utolsó tábla sérült, hiányos, egy lap és egy tábla kijár.