15008.
368. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
3 400 Ft
Juhos János: A Magyar Korona Országainak helységnévtára. EgybeállÃtotta és kiadja - -. Bp., 1882., (Szeged, Traub B. és Társa-ny.),V+2+58+2+388 p. Korabeli átkötött aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopott borÃtóval, intézményi bélyegzÅ‘vel, javÃtott kötéssel.