Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 285

Könyvek könyve. 87 magyar író, tudós, művész, közéleti ember és kiadó vallomása kedves olvasmányairól. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., [1918]. Lantos, (Biró Miklós ny.) 248 p. Átkötött modern félvászon-kötés, az eredeti papírborító az átkötéskor felhasználták, jó állapotban.
17375.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
17376.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Híres szerelmesek. Bp., 1902, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17377.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Makara György: Szimu. avagy: Gyermeki kíváncsisággal a Világról. Bp., 2003, Relaxa. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált!
17378.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gulyás Pál: Magyar írói álnév lexikon. A magyarországi írók álnevei és egyéb jegyei. Függelék: Néhány száz névtelen munka jegyzéke. Második, változatlan kiadás. Bp., 1978, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, volt könyvtári példány.
17379.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György illusztrációival. Bp.,1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, borítón a cím feljegyezve.
17380.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Francois Villon: A Nagy Testamentum. Bp., 1971, Helikon. Kiadói kartonált papírkötésben. Szántó Piroska színes illusztrációval
17381.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17382.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ország-Világ almanach 1908. Az Ország-Világ előfizetőinek újévi ajándéka. Szerk. Váradi Antal, Falk Zsigmond, Bp. 1908. Orsz. Irodalmi Rt.. Szövegközti képekkel, reklámokkal gazdagon illusztrálva. Aranyozott, festett, díszes szecessziós kiadói félvászon-kötésben, kopottas borítóval, foltos előzéklappal.
17383.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mindennapi mindentudó. Gyakorlati gondok, egyszerű trükkök, ötletes megoldások. Bp., 1996, Readers Digest Kiadó Kft.. Kiadói kartonált kötés. Jó állapotban.
17384.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Keresztury Dezső: A magyar irodalom képeskönyve. Bp., 1981, Helikon. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborító nélkül. Volt könyvtári példány.
17385.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17386.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft