Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 285

Nagy vegyes könyv tétel, főleg szépirodalom, művészeti könyvekkel is: Komjáthy: Mondák könyve; Pintér Zoltán: Művészet és realizmus; Irodalmi lexikon; Csokonai, Móricz, stb., összesen 16 db
17387.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17388.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
17389.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17390.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17391.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17392.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
17393.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vitéz Somogyvári Gyula: Virágzik a mandula... I-II. (Egyben.) Bp., [1933], Singer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Kiadói papírkötésben, sérült
17394.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17395.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17396.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17397.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szász Károly A világirodalom nagy époszai I.-II. Bp.,1882, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,
17398.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft