Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2101935
10024
368
Beron Gyula (1885-1971): Falu. Színezett rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett keretben, 28×28 cm 2134904
10025
368
A. Berla jelzéssel: Vízparti naplemente. Akvarell, papír. kartonra kasírozva. Üvegezett, sérült fa keretben, 28,5×19 cm 1566849
10026
368
Beky jelzéssel: Vietnami földmunkás. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm 1566861
10027
368
Beky jelzéssel: Rizstermesztők. Tus, selyem, üvegezett keretben, 35×23 cm 1503649
10028
368
Bencze László (1907-1992) : Szekeres táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 18×14 cm 2133800
10029
368
Bernáth jelzéssel: Balaton. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 34x48 cm 1721754
10030
368
Bodó Levente (1949-): Kalapos hölgyek. Monotípia, papír, jelzett, 29,5x21 cm 2136878
10031
368
J. Bogányi jelzéssel. Ajaccio. Akvarell, papír, datált (III. 927). Sérült, üvegezett blondel keretben, 23,5x18 cm 2136510
10032
368
3800
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett.Lap alja és teteje kisebb szakadásokkal. 45x34 cm 2136443
10033
368
Boldizsár István (1897-1984): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (Boldizsár 930), hátoldalán hagyatéki pecséttel. Lap széle enyhén foltos, kisebb szakadásokkal, 13,5x29,5 cm 2136483
10034
368
Boldizsár István (1897-1984): Arckép. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. Lap teteje enyhén foltos, 26,5x21 cm 2136492
10035
368
Boldizsár István (1897-1984): Tanya gémeskúttal. Rézkarc, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel. 13,5x26,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft