Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2136427
10012
368
Barcsay Jenő (1900-1988): Női akt kompozíció (Ember és drapéria LXV). Ofszet, papír, jelzett. 19×26 cm 1761097
10013
368
Barczi Pál (1933-2003): Tanakodók, fametszet, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 16×15 cm 1975148
10014
368
Bari Árpád (1953- ): Láperdő. Színes szitanyomat, papír, jelzett, karcolásokkal, keretben, 50×36 cm 2134919
10015
368
Barsvári 1958 jelzéssel: Joseph Haydn. Szén, papír, foltos, kartonra kasírozva. Sérült fa keretben, 41,5×32 cm 2133145
10016
368
Basch E. jelzéssel: Portré. Ceruza, szén, papír, 64,5x50 cm 2092389
10017
368
Batári László (1920-1997): Kilátás a hegytetőről. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×49 cm 2060776
10018
368
Beleznay István (1892-1954): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×23 cm 2087779
10019
368
6500
Benczúr jelzéssel: Virágkosár. Olaj, vászon (hibás), 25×35 cm 2072327
10020
368
Bene Klára (?-): Pünkösdirózsa. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29,5×19 cm 2136011
10021
368
11000
Bényi László (1909-2004): Kertben. Tempera, papír, jelzett, jobb felső sarkában kis hiánnyal, 39,5x32,5 cm 2042825
10022
368
Bér Dezső (1875-1924): Szent Jobb körmenet. Litográfia, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×39 cm 2136056
10023
368
Sophine Berchtold jelzéssel, 2 db mű, feltehetően a XIX sz. második feléből: Szerelmesek és Incselkedők. Ceruza, akvarell, papír, kasírozva, 16x21 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft