Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2133189
10146
368
Kassák jelzéssel: Konstruktív kompozíció. Akvarell, ceruza, papír, szélén ragasztószalaggal, 30,5×45,5 cm 1953536
10147
368
80000
Katona Nándor (1864-1932): Felvidéki / Tátrai táj. Olaj, falemez, jelzett, 32x48 cm üvegezett keretben / Oil woodplate, signed. In glazed frame 2087939
10148
368
M Kiss József (1936-1999): Déry Tibor. Fametszet, papír, jelzett, 14×11 cm 2092492
10149
368
Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm 1952000
10150
368
Klie jelzéssel: Parkrészlet. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 23×28 cm 2133188
10151
368
Kmetty jelzéssel: Férfi hátakt. Szén, papír, kisebb szakadásokkal, 60×42 cm 2019942
10152
368
11000
Kocsis Imre (1940-): Nudisták. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 24×42 cm 2133991
10153
368
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Táj. Rézkarc, jelzett, hátoldalán Rézkarcoló Művészek Alkotóközösségének 1953 bélyegzője. Felcsavarva, foltos 29,5x39 cm 2137347
10155
368
Kontuly jelzéssel: Női arckép. Olaj, vászon, 60x40 cm 1443503
10156
368
Kopek Rita (1952-): Álom. Olaj, farost, jelzett, keretben, 50×40 cm 1443544
10157
368
34000
Kopek Rita (1952-): Tűzfürdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 100×70 cm 1443508
10158
368
Kopek Rita (1952-): Emlék. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft