Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2134525
10259
368
Szabó jelzéssel: Fiú hegedűvel. Olaj, farost, 90×60 cm 2133133
10260
368
Szabó jelzéssel: Címerterv. Ceruza, papír, 39,5x30,5 cm 1607209
10261
368
Szalzer István (?-): Növényválasztó. Olaj-pasztell, papír-farost, üvegezett keretben, 28×21 cm 2000023
10262
368
11000
Szántó Dezső (1958-): Kerti házikó. Olaj, farost, jelzett, keretben, 35×45 cm 2135139
10263
368
60000
Szánthó jelzéssel: Akt. Olaj, vászon, fa keretben, 80x60 cm 2049079
10264
368
11000
Szántó jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, vászon, hibás keretben, 53×42 cm 2131563
10266
368
Szecsödy jelzéssel: Erdei séta. Vegyes technika, karton, 20x14,5 cm 2131559
10267
368
Szecsödy jelzéssel: Utca sétáló hölgyekkel. Vegyes technika, karton, 14,5x18,5 cm 2131560
10268
368
Szecsödy jelzéssel: Folyóparti alkonyat. Vegyes technika, karton, 16,5x20 cm 2136156
10269
368
Szendy Arisztid (1903-1972): Felesége portréja. Ceruza, szén, japán papír, utólagos (?) jelzéssel a lap alján (Szendy Arisztid rajza a feleségéről, 1944-ből), paszpartuban, 21x17 cm 2103069
10270
368
46000
Székács Zoltán (1954-): Sierra. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm 2114576
10271
368
Szentgyörgyi jelzéssel: Kompozició. Akvarell, papír, 25×16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft