Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1944648
10247
368
Séday jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 53×41 cm 1615198
10248
368
Simoncsics Fanni (2000-): Elmúlás. Akvarell, papír, jelzett, 33x22 cm 1615194
10249
368
Simoncsics Fanni (2000-): Sóvárgás. Akvarell, papír, jelzett, 34x25 cm 2136399
10250
368
S. J. 856 jelzéssel: Kisváros látképe. Ceruza, papír. Papírra kasírozva. 19,5×27,5 cm 2087945
10251
368
Somlai Vilma (1938-2007): Kék lámpa. Színes linó (47/100), papír, jelzett, 39×30 cm 2134608
10252
368
8500
Somlai Vilma (1938-2007): Tanya. Vegyes technika, papír, jelzett, datált (1979), hátoldalán bélyegzővel jelzett, jobb alsó sarka gyűrött, 29,5×39,5 cm 2126245
10253
368
32000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Ikon és bogáncs. Olaj, farost, jelzett, datált (85) keretben, 45×100 cm 2126189
10254
368
24000
Somogyi-Soma László (1927-2004): Nyár. Olaj, farost, jelzett, datált (85), keretben, 60×80 cm 2033124
10255
368
Straub József (1928-1987): Stég. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×35 cm 2137360
10256
368
Szabados jelzéssel: Koktél. Olaj, vásznazott lemez, megvetemedett, hátoldala foltos, 50x40 cm 2136132
10257
368
11000
Szabó Vladimír (1905-1991): Katonavírtus. Tus, papír, hátoldalán jelzett, Szabad Hazánkért és 1. felirattal valamint 1957. jul.29 bélyegzővel. Feltehetően a Szabad Hazánkért, A Magyar Néphadsereg irodalmi és művészeti folyóiratának beküldött rajz, karikatúra. 22×15 cm 2133175
10258
368
Szabó Vladimir jelzéssel: Férfi portré. Vegyes technika, papír, kis szakadással, foltos 36x24,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft