Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2093290
10183
368
26000
Mille jelzéssel: Őszi erdőrészlet. Olaj, vászon, hibás antik keretben, 60×80 cm 2075039
10184
368
Mille jelzéssel: Eredei út. Olaj, vászon-karton, hibás antik keretben, 25×39 cm 2131861
10185
368
Miklósi Gyula: Balaton. Akvarell, papír, Jelzett. Üveggel. 27x37 cm 2011954
10187
368
24000
Molnár Adél (?-): Mediterrán kert. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 90×60 cm 2103785
10188
368
Gy. Molnár István (1933-): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5×10 cm 2134777
10189
368
Gy. Molnár István (1933-2010): Szentendrei piac. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 19,5×48 cm 2091514
10190
368
11000
Molnár László Géza (?-?): Önarckép. Olaj, fatábla, karcolással, 35×28 cm 2021716
10191
368
Molnári ... jelzéssel: Az oroszlános lovag és Luente. Rézkarc, papír, Jelzett. 13x12 cm 2136524
10192
368
11000
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarcának eredeti dúcról készült lenyomata (rézkarc), papír, jelzett a karcon, lap széle enyhén foltos, 20×28 cm 2120280
10193
368
Molnár jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, papír, jobb felső sarka sérült, 40×50 cm 2057349
10194
368
Nagy jelzéssel: Hosszúhetény. Vegyes technika, karton, 28×39 cm 1391723
10195
368
Napoleon Szent Ilona-szigetén, karton, tus, Henger jelzéssel, 10x8 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft