Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2103984
10061
368
Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm 2107386
10062
368
Deli Antal (1886-1960): Iparvágányok. Tus, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 36×51 cm 1798279
10063
368
Deli Antal (1886-1960): Nápoly 1925, rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 17×20 cm 2135147
10064
368
Deli jelzéssel: Dombos táj. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 30x40 cm 2135210
10065
368
Derkovits jelzéssel: Zöldellő kert. Vegyes technika, papír, 39,5x31 cm 2133228
10066
368
Derkovits jelzéssel: Arcok. Akvarell, papír, kis szakadással, 30,5×43 cm 2136380
10067
368
11000
Dési Huber István (1895 - 1944): Bogárka (1927). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (32/32). Dési Huber Istvánné (1897-1987) ajándékozási soraival a lap alján: "Simon Gy. Ferenc kedves régi barátunknak szeretettel, Dési Huber Istvánné (Stefi néni). 1971. június 21." Alatta "Simon Gy. Ferenc gyűjteményéből" bélyegzővel. Lap szélén kisebb gyűrődésekkel. 15×11,5 cm 2119609
10068
368
28000
Dévényi János (1956-): Színes körök. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 30x30 cm 2030627
10069
368
65000
Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm 1951981
10070
368
Diener jelzéssel: Álló női akt. Pasztell-ceruza, papír, üvegezett keretben, 32×22 cm 1924491
10071
368
Diener jelzéssel: Női portré. Olaj, vászon, foltos, 60×40 cm 2137334
10072
368
Diósy jelzéssel: Nagyvárosi sziluett. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 40x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft