Festmények és grafikák Tételek száma: 377
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102055
10322
368
50000
Olvashatatlan jelzéssel: Aktok a vízparton, olaj, farost, keretben, 55,5x68 cm 2094835
10323
368
Olvashatatlan jelzéssel: Ismerkedő kutyus. Ceruza, papír, 29,5×39 cm 2114229
10324
368
Elmosódott jelzéssel: Házrészlet. Akvarell, karton. 34x25 cm 2081266
10325
368
Olvashatatlan jelzéssel: Ligetes táj házakkal. Akvarell, papír, foltos, 25×37 cm 2101853
10326
368
Olvashatatlan jelzéssel: Variációk Juhász Gyula versére. Akvarell, papír, 30×28 cm 2101773
10327
368
Olvashatatlan jelzéssel: Szökőkút. Olaj, karton, üvegezett keretben, 45×60 cm 1775948
10328
368
Olvashatatlan jelzéssel: Libapásztorlány, olaj, fa, üvegezett keretben, 22×30 cm 1363366
10329
368
Olvashatatlan jelzéssel: Poszáta. Olaj, farost, keretben, 29×19 cm 2137172
10330
368
Olvashatatlan jelzéssel (.. Tamás): A tiltott gyümölcs. Linómetszet, papír, 19,5x16,5 cm 2137170
10331
368
Olvashatatlan jelzéssel (.. Tamás): Fésülködő akt. Linómetszet, papír, 19x14 cm 2136390
10332
368
Olvashatatlan jelzéssel: Ökrök. Ceruza, papír, datált (924). Kartonra kasírozva, karton sérült, rajz enyhén foltos. 23×29 cm 2092560
10333
368
Olvashatatlan jelzéssel: Lány virágcsokorral. Olaj, vászon, 69×47 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft