Régi Globus sűrített paradicsom, Weiss Manfred első magyar konzervgyára fém doboz kopottas, rozsdás, horpadt állapotban, fedél nélkül, m: 23,5 cm, d: 15,5 cm
Régi Stühmer dobozok, össz 3 db. 1 db "Stühmer vadvirág" felirattal, fedéllel, karton, kopott, 3x13x20 cm. 1 db henger alakú karton doboz, fedél nem nyitható, enyhén kopott, m: 16 cm. 1 db cca 1900-1910 fém doboz nyitható fedéllel, Parlament illusztrációjával a fedelén, valamint színes, florális díszítéssel. Fedél belsején "Stühmer Frigyes, Gőz-Csokoládé és czukoráru-gyár (...)" felirattal, logóval és a Monarchia címerével. Kopott, fedele sérült, enyhén horpadt, 6×14,5×21 cm