Bolhapiac Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2127450
11579
367
Flea Market
Retró bakelit Pinokkió játékfigura, meglazult tartógumival. 2102352
11580
367
Flea Market
Régi réz tolózár (2 db) és ajtópánt, 9×5,5×9×2 cm, 8,5×8 cm 2127519
11581
367
Flea Market
"Hunnia" feliratú alpakka tálca, jelzett (J.L. Herrmann), foltokkal, 21x16 cm 2127146
11582
367
2200
Flea Market
Régi repülőgép gégemikrofon 2013981
11583
367
Flea Market
Régi kézi szövésű népművészeti terítő. 34x80 cm 2091290
11584
367
Flea Market
Több színű intarziás fa váza geometrikus mintákkal 16 cm 1358328
11585
367
Flea Market
A Diadal Magyar Szivarkapapír és Szivarkahüvelygyár papírdoboza, 17x8x4 cm 2091763
11586
367
Flea Market
Mozart fém dombormű fa keretben 13x20 cm 2088805
11587
367
Flea Market
Linó nyomólemez, 3 db, 13×10, 18×12 és 27×12 cm 2073564
11588
367
Flea Market
Réz légfertőtlenítő pumpa 24 cm 1912124
11589
367
Flea Market
3 db Rotring Isograph toll, eredeti dobozában, tájékoztató leírással, német gyártmány 1989201
11590
367
Flea Market
Házi áldás. Gyöngyház berakásos fa intarzia 34x23 cm. Hátulján sérült. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft