Bolhapiac Tételek száma: 352
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2103836
11767
367
Flea Market
Vörösréz virágmintás dísztál, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm 2103847
11768
367
Flea Market
Fém pezsgős vödör, jó állapotban, 20×19 cm 2108328
11769
367
Flea Market
Afrikai állat mintás söralátét készlet tartóval, kézzel festett, zsírkő, kis kopásokkal, d: 9 cm 2102262
11770
367
Flea Market
1 db Eduscho fém doboz, kopott m: 12,4 cm, 1 db Kneipp malátakávé fém doboz, rozsdás és erősen kopott, m: 18,5 cm 2104929
11771
367
Flea Market
Puttók, nyomat aranyszínű fa keretben, 19×33 cm 2090834
11772
367
Flea Market
Esztergált fa falikar párban. Vezetékkel, foglalattal 30 cm 2090835
11773
367
Flea Market
Esztergált fa falikar párban. Vezetékkel, foglalattal 30 cm 2090836
11774
367
Flea Market
Esztergált fa falikar párban. Vezetékkel, foglalattal 30 cm 2090838
11775
367
Flea Market
Esztergált fa falikar párban. Vezetékkel, foglalattal 30 cm 2091242
11776
367
3400
Flea Market
Fa és vászon asztali étkező szett: kenyértartó, szalvéta-, bors- és sótartó, fogvájó tartó 2090886
11777
367
Flea Market
Faragott, lakkozott, könyv formájú, pirográf díszítésű fa ládika 19x15x5 cm 2090884
11778
367
Flea Market
Faragott, lakkozott, pirográf díszítésű fa ládika 20x14x7,8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft