Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 36

Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Testnevelési Tanács kétoldalas, vert Br emlékérem (60mm) T:1
30690.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1930. Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907 Br emlékérem, LUDVIG gyártói jelzéssel (50mm) T:2
30691.

Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Gróf Klebelsberg Kunó, a Nemzeti Sportuszoda megteremtője 1930.XII.7. / Magyar Úszó Szövetség 1907" Br emlékérem, "LUDVIG" gyártói jelzéssel (50mm) T:2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1937. BSZKRT Sportegyesülete 1912-1937 kétoldalas Br emlékérem (62mm) T:1
30692.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Berán Nándor (1889-1965) 1934. Somogy Megyei Automobil Club - Virágos hét Kaposváron - 1934. Szept. 23. egyoldalas Br sport emlékplakett, kétoldalt csavarmentes lyukkal (64x44mm) T:2
30693.

Berán Nándor (1889-1965) 1934. "Somogy Megyei Automobil Club - Virágos hét Kaposváron - 1934. Szept. 23." egyoldalas Br sport emlékplakett, kétoldalt csavarmentes lyukkal (64x44mm) T:2

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Edvi Illés György (1911-1991) 1944. A sportban elért csúcseredmények jutalmául - Az Ulrich Sport Club - USC 1912-1942 egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva I. Díj 1944. X. 7. (59mm) T:2 kis ph.
30694.

Edvi Illés György (1911-1991) 1944. "A sportban elért csúcseredmények jutalmául - Az Ulrich Sport Club - USC 1912-1942" egyoldalas Br sport díjérem, hátlapon gravírozva "I. Díj 1944. X. 7." (59mm) T:2 kis ph.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Erdey Dezső (1902-1957) 1929. Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929. peremén jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva Céllövés 1939. V. 10-12. (26,15g/0.987/35mm) T:1-
30695.

Erdey Dezső (1902-1957) 1929. "Budapest Székesfőváros Községi Takarékpénztár RT Tisztviselőinek Sportegyesülete / KTSE 1929." peremén jelzett Ag díjérem, hátoldalán gravírozva "Céllövés 1939. V. 10-12." (26,15g/0.987/35mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Erdey Dezső (1902-1957) 1939. Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon BN beütővel, hátlapon gravírozva Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj Berán N Bpest gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-
30696.

Erdey Dezső (1902-1957) 1939. "Budapest Székesfőváros Községi Takarék - Pénztártisztviselőinek Sportegyesülete" jelzett Ag sport emlékplakett, előlapon "BN" beütővel, hátlapon gravírozva "Jubliáris Házi Lövészverseny Egyéni összetett I. Díj" "Berán N Bpest" gyártói jelzéssel (68,18g/0.900/76x50mm) T:1-

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Gács Lajos (1905-1981) 1940. Az érdem jeléül egyoldalas Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva Az 1940 évi túrapontok II. helyezettjének (63x84mm) T:1-,2
30697.

Gács Lajos (1905-1981) 1940. "Az érdem jeléül" egyoldalas Br sport emlékplakett, előlapon gravírozva "Az 1940 évi túrapontok II. helyezettjének" (63x84mm) T:1-,2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ligeti Miklós (1871-1944) 1931. Pesti Magyar Kereskedelmi Bank T.S.E. - 1911-1931 kétoldalas Br sport díjérem, hátoldalon gravírozva Úszóverseny 1941. I. (50mm) T:1-,2
30698.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Stetka Gyula (1885-1925) - Gácsik Lajos (1905-1981) DN Csepel Munkás Testedző Kör Br sportplakett (57x39mm) T:2
30699.

Stetka Gyula (1885-1925) - Gácsik Lajos (1905-1981) DN " 'Csepel' Munkás Testedző Kör" Br sportplakett (57x39mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Szirmai Tony (Antal) (1871-1938) 1930. Királyi Magyar Automobil-Club aranyozott Br sport emlékplakett, elő- és hátlapon gravírozva KMAC Kilométerverseny 1930 IX. 19. / Repülőstartos Kilométer 175 Kcm (65x75mm) T:1-
30700.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
30701.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft