Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 36

Vass Viktor (1873-1955) 1936. A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Versenye egyoldalas Br díjplakett, hátlapon LUDVIG gyártói jelzéssel (68x48mm) T:2
30702.

Vass Viktor (1873-1955) 1936. "A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Versenye" egyoldalas Br díjplakett, hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (68x48mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
1906. Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906 - KTK egyoldalas Br sport emlékérem füllel, nemzetiszín mellszalagon (54mm) T:2
30703.

1906. "Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906 - KTK" egyoldalas Br sport emlékérem füllel, nemzetiszín mellszalagon (54mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1912. Csepel Munkás Testedző Kör 1912 zománcbetétes Cu díjérem (2x) (30mm) T:2
30704.

1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" zománcbetétes Cu díjérem (2x) (30mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1912. Csepel Munkás Testedző Kör 1912 Br díjérem (51mm) T:2
30705.

1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" Br díjérem (51mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
30706.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1927. Egyetértés Sport Club 1907-1927 Br emlékplakett (38x60mm) T:2
30707.

1927. "Egyetértés Sport Club 1907-1927" Br emlékplakett (38x60mm) T:2

Kikiáltási ár:
800 Ft
1928. Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta Br lemezplakett, márványlapra erősítve, LUDVIG E BPEST gyártói jelzéssel T:1- patina
30708.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
~1930. Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (18,35g/0.800/34,5mm) T:2 patina
30709.

~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (18,35g/0.800/34,5mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
~1930. Téli Sporthét Lillafüred - MSSZ (Magyar Sí Szövetség) ezüstözött Br lemezjelvény VERSENYZŐ gravírozással (36mm) T:2
30710.

~1930. "Téli Sporthét Lillafüred - MSSZ (Magyar Sí Szövetség)" ezüstözött Br lemezjelvény "VERSENYZŐ" gravírozással (36mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, HP beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc
30711.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1932. Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2
30712.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1934. Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19. zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), ARKANZAS BPEST gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés
30713.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft