Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 189

Csende Béla: Békés-Tarhos. Az első magyar állami énekiskola élettörténete. [1946-1954.] Békés, 1976, Békés Városi Tanács V.B. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15036.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15037.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Henry S. Landor: Utazás a rejtelmes Tibetben. Átdolgozta Tábori Kornél. Bp., é.n., Tolnai. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
15038.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15039.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Mikecs László: Románia. Útijegyzetek. Bolyai Könyvek. Bp.,1940, Bolyai Akadémiai. II. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
15040.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Kollin Ferenc (szerk.): Budapesti üdvözlet. Bp., 1983, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben, tékával. Térkép nélkül
15041.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bóna István-Dienes István-Éri István-Kalicz Nándor: A kisvárdai vár története. Szerk.: Éri István. Kisvárda, 1961, Kisvárdai Járás Tanács VB. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
15042.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Uram, te voltál hajlékunk nemzedékről nemzedékre. A bácsfalusi evangélikus egyházközség története. Szerk.: Kovács Lehel István. Hétfalu Könyvek. Négyfalu, 2011, Bácsfalusi Evangélikus-Lutheránus. Kiadói papírkötés.
15043.

Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
12,94
Schrenzel: Abesszínia. Afrika Kánaánja. Ford.: Dr. Kőszegi Imre. A kultúrtörténeti függeléket írta Juhász Vilmos. Bp., é. n., Athenaeum. Fekete-fehér fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
15044.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Ford.: Ifj. Gaal Mózes. Bp., én. ,Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
15045.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Patkó Imre - Rév Miklós: Vietnam művészete.. Bp., 1967., Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15046.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Gróf Széchenyi István közlekedési javaslata. Bp., 1991, Közlekedési Múzeum. Faksimile kiadás, díszcímlappal, kihajtható térképpel. Kiadói aranyozott műbőr-kötésben. Megjelent 800 példányban, ebből 200 számozott példányban. Számozott (200/054.) példány.
15047.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft