Pallé Huld: 44 nap alatt a föld körül. Ford.: Ifj. Gaal Mózes. Bp., én. ,Singer és Wolfner. Számos fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.