1913 A Szegedi III. kerületi M. Kir. Állami, SLÖJD-tanfolyammal kapcsolatos polgári fiúiskola tizenkilencedik értesítője az 1912-1913. évről. Szerk.: Klucsik István. Szeged, 1913., Várnay L.-ny., 67 p. A füzet teste részben elvált a borítótól, a borítón kis szakadás.
Monographie de L'École supérieure de commerce gréco-orientale Roumaine de Brassó. Brassó, 1913, Imprimerie Ciurcu & Comp. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Alvinczy Sándor: A Szaharában. Utirajzok és tanulmányok. Bp.,én., Franklin-ny., 243+2 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói kopott illusztrált egészvászon-kötésben, a címlap és az elülső szennylap kijár, két javított lappal (119/120, 185/186), a gerincen magánkönyvtári címke maradványaival.
Nagyváthy János: A Krivántól Kamcsatkáig. Tíz év hegyi kalandozásai. [Budakeszi], 2006, Szerzői kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, lapszéli folttal.