Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 189

15000.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
15001.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15002.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berzeviczy Albert bevezetésével. Bp., 1933., Franklin, 291+1 p.+24 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
15003.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
15004.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
15005.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15006.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15007.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15008.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Bartha Miklós: Kazár földön. Kolozsvár, 1901., Ellenzék Könyvnyomda, 2+328 p. Félvászon-kötésben, egy két lapon bejelöléssel.
15009.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15010.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15011.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft