Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Utazas-helytortenet~1000001/Pietro-Orsi-A-mai-Olaszorszag-1750-1933-Ford-Fest-Aladar-Berzeviczy-Albert-bevezeteseve~II2118857
2118857
15003
366
Books: Travelling, Local History
Leírás: Pietro Orsi: A mai Olaszország. (1750-1933.) Ford.: Fest Aladár. Berzeviczy Albert bevezetésével. Bp., 1933., Franklin, 291+1 p.+24 t. (Fekete-fehér fotók.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, hiányzó elülső szennylappal.
: karap_norbert
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: