Könyvek: Történelem

Tételek száma: 126

Giurescu, Constantin C.: Erdély a román nép történetében. Bukarest, 1968. Meridiane. Kiadói papírkötés.
15737.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Francis Fukuyama: Poszthumán jövendőnk. A biotechnikai forradalom következményei. Ford.: Tomori Gábor. Bp., 2003, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15738.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dobsa Lajos: Az 1848. évi francia forradalom. Bp.,1948, Fehér Holló, VIII p.+1 t.+67 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval, elvált kötéssel. Felvágatlan példány.
15739.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csizmadia Andor: A magyar választási rendszer 1848-1849-ben. (Az első népképviseleti választások.) Bp.,1963, Közgazdasági és Jogi. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott gerinccel. A szerző által dedikált.
15740.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Bernard Le Calloch: Charles de Gaulle indulása. Ford.: Schneller Dóra. Bp.,én.,Gróf Klebelsberg Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15741.

Bernard Le Calloc'h: Charles de Gaulle indulása. Ford.: Schneller Dóra. Bp.,én.,Gróf Klebelsberg Kiadó. Második kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15742.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Goda Gábor: A fasizmus hazugságai. Bp.,1945, Officina, 60+4 p. Kiadói papírkötés.
15743.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Hillebrand Jenő-Bella Lajos: Az őskor embere és kultúrája, különös tekintettel hazánkra. Pantheon Ismerettára. Bp., 1921, Pantheon. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval.
15744.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Szekfű Gyula: A mai Széchényi. Eredeti szövegek Széchenyi István munkáiból. Kiválogatta, bevezetéssel, és jegyzetekkel elláta Szekfű Gyula. Bp., 1935, Bp., 1935, Révai. Kiadói papírkötés, szakadt, gyűrött borítóval, de belül jó állapotban. Felvágatlan példány.
15745.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Széchényi András: A korszellem hálójában. Az egyetemi önkéntes munkaszolgálat rendszere, működése és nemzetközi beágyazottsága Magyarországon. (1935-1944.) Bp., 2016., Gondolat. Kiadói papírkötés.
15746.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fénylő ölednek édes örömében... A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15747.

"Fénylő ölednek édes örömében..." A sumer irodalom kistükre. Összeáll., sumer eredetiből fordította, az előszót és a jegyzeteket írta: Komoróczy Géza. Bp., 1983, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15748.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft