Könyvek: Történelem

Tételek száma: 126

Merjünk magyarok lenni! Idézetek Teleki Pál gróf beszédeiből és írásaiból. Szerk.: Dr. Máday Béla (Bp.,)1943, Fiatal Magyarság Szövetség,(Forrás Nyomdai Műintézet.) Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval, ceruzás bejelölésekkel. +Fiatal Magyarság Szövetségének 2 nyomtatványával.
15713.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15714.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Századunk tanúja - Habsburg Ottó. Szerk.: Simonéé Dr. Tigelmann Ilona. [Tatabánya], 1989, Komárom Megyei Moziüzemi Vállalat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Habsburg Regina (1925-2010), Habsburg Wallburga (1958-), és egy harmadik Habsburg személy aláírásaival.
15715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15716.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Nevezetesebb bűnesetek a Budapesti Királyi Törvényszék Levéltárából. II. köt.: A belgrádi fejedelemgyilkosság. Mihály szerb fejedelem meggyilkoltatása. 1868. jun. 11.-én. Összeáll.: Kosutány Géza. Bp., 1890., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 185+1 p. Félvászon-kötésben.
15717.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Dr. Temesváry Ferenc: Büntető eszközök a régi Magyarországon. Szombathely, 1970, Savaria Múzeum. Kiadói papírkötés, kissé foltos hátsó borítóval, kissé laza kötéssel.
15718.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jevgenij Tarlé: 1812 Napoleon Oroszországban. Ford.: Turóczi József. Bp.,1944, Renaissance. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15719.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1978, Gondolat. Második kiadás. Kiadói vászonkötésben, papír védőborítóban.
15720.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15721.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
William Watson: The Genius of China. Kiállítási katalógus. London, 1973., Times. Angol nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a borítón törésnyomokkal.
15722.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Jon Elster: A társadalom fogaskerekei. Bp.,1997,Osiris. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
15723.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Börtönfelkelés. Sátoraljaújhely, 1944. március. 22. Szerk.: Dr. Székely Klára. Bp., 1994., Magyar Ellenállók és Antifasiszták Szövetsége. Kiadói papírkötés. Az egyik dokumentumgyűjtő, kutató, Bárdos Lajos által dedikált.
15724.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft