Johan Huizinga: A középkor alkonya. Az élet, a gondolkodás és a művészet formái Franciaországban és Németalföldön a XIV. és XV. században. Bp., Helikon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
Magyar legendarium. Eredetiekből fordította: Tormay Cecília. Facsimile kiadvány. Bp., 1993, Móra. 134 l. Fametszetű képekkel Molnár C. Pál díszítette. Kiadói bőrkötésben. Számozott példány (71/500). Jó állapotban
Henri Pozzi: A háború visszatér. Fordította: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Előszót írta Orbók Attila. Bp.,1994, HOGYF Editio. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (1500/1151.) példány. 1935-ös kiadvány reprint kiadása.