Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2119603
10036
366
Dévényi János (1956-): Párhuzamos csíkok. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30x40cm 2030627
10037
366
65000
Dévényi János (1956-): Négykörös kompozíció (2016.) Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), keretben, 50×70 cm 2119609
10038
366
28000
Dévényi János (1956-): Színes körök. Akril, vászon, jelzett (hátoldalán), 30x30 cm 2072233
10039
366
Dobos Lajos (1921-2012): A majom. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 9×5 cm 2119087
10040
366
Ducsay Béla(1893-1967): Pipázó férfi. Akvarell, papír, jelzett, hagyatéki bélyegzővel, 48×32 cm 2122421
10041
366
Dudás Jenő (1900-1991): Erdő széle. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 39×32 cm 2119052
10042
366
Szittya Horváth Lajos: Győr-Sopron megyei táj. Pasztell, papír. 26x37 cm Üvegezett keretben, hátoldalt aláírt és feliratozott. 2032207
10043
366
Dunai Imre (1939-2004): 3 db karikatúra, tus, papír, 2 db jelzett, 17,5×17,5 cm-23×20 cm 2118673
10044
366
Edvi Illés Aladár (1870 - 1958): Delelő ökrök, színezett rézkarc, karton, jelzett, 19×30 cm 2118591
10045
366
Elekfy Jenő (1895-1968): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett (halványan), 22x15,5 cm 2123950
10046
366
Erdey Lajos: Kacsa itató. Olaj, vászon. Jelzett, 40x45 cm Keretben 2121706
10047
366
Fábián Gyuláné Biczó Ilona (1886-1970): Halasi szélmalom (Kiskunhalas). Akvatinta, karton, jelzett. 1924-ben a Szépművészeti Múzeum a 19-20. századi magyar rézkarcművészet mestereinek munkái közt mutatta be Biczó Ilona Halasi szélmalom című akvatintájának egy példányát. 18×25,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft