Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2118757
10012
366
Biró Ferenc (1921-2001): Virágcsendélet, olaj, farost, jelzett, keretben, 69×49 cm 2122698
10013
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis. Rézkarc, papír, jelzett, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 27x21 cm 2122693
10014
366
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 28x38 cm 2122696
10015
366
Boldizsár István (1897-1984): Gémeskút Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 39x20 cm 2122681
10016
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 45x34 cm 2089447
10017
366
Boldizsár István (1897-1984): Férfi portré. Szén, papír, jelzett, 36×25 cm 2122683
10018
366
Boldizsár István (1897-1984): Szélmalom Rézkarc, papír, (hátoldalán hagyatéki pecsét) 28x38 cm 2107420
10019
366
Boldizsár István (1897-1984): Semmelweis Ignác. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét),27,5x20 cm 2122686
10020
366
Boldizsár István (1897-1984): Balatonföldvári kikötő. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon (hátoldalán hagyatéki pecsét) 29x39 cm 2060584
10021
366
6500
Borbély Gizella (1920-1994): Madárijesztő, pasztell, papír, jelzett, 49×34,5 cm 2080450
10022
366
22000
Boross Géza (1908-1971): Kertalja. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 40×50 cm 2119544
10023
366
Borsos Miklós (1906-1990): Pásztor. Rézkarc, papír, jelzett a dúcon, üvegezett keretben, 25x15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft