Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2123958
10024
366
Bujdosó Dénes (1932-): Női energia. Olaj, vászon, jelzett, 62x70 cm Keretben 2118583
10025
366
Burghardt Rezső (1884-1963): Virágcsendélet. Színes rézkarc, papír, jelzett, üvegezett, hibás keretben, 39x28 cm 2117787
10026
366
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Fűzfák. Rézkarc, papír, jelzett, 29x39 cm 2056452
10027
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Oxigén. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm 1905880
10028
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Jégkockák, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 1889646
10029
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőszem, akril, furnér, jelzett, 30×40 cm 1952449
10030
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Kőarc, vegyes technika, farost, jelzett, 70×50 cm 2097232
10031
366
11000
Czibor Ildikó (1969- ): Galaktikum. Akril, farost, jelzett, 70×50 cm 2116206
10032
366
Czibor Ildikó (1969- ): Akusztika, olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2103984
10033
366
Decsei Ildikó (1967-): Az Alfa és az Omega. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×65 cm 2119657
10034
366
11000
Deli Antal (1886-1960): Kertrészlet. Pasztell, papír, jelzett, 35,5x27 cm 2119686
10035
366
11000
Deli Antal (1886-1960):Aratás. Pasztell, papír, jelzett, 37x46,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft