Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2113803
30915
365
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest Székesfőváros Versenydíja" bronzozott fém díjérem mellszalag nélkül, füllel (41mm) T:1-,2 2114196
30916
365
Numizmatika
1888. "Békéscsabai Torna Egyesület / Egészséges testben egészséges lélek" ausztriai import fémjellel jelzett Ag sport díjérem, gravírozva "Müller Dávid 1891 aug 30" (8,60g/28,5mm) T:1- 2114166
30917
365
14000
Numizmatika
1893. "Vas Vármegyei Sport-Egylet 1893" jelzetlen Ag sport díjérem, hátoldalon gravírozva "1895 VIII/11 Országos v. 3000m I." (26,05g/39mm) T:1- 2072203
30918
365
4400
Numizmatika
1903. "BUDAPESTI JÓ BARÁT K. 1903 K." Ag sportdíjérem mellszalaggal "M.P." jelzéssel (10,94g/29mm) T:1-,2 2114202
30919
365
Numizmatika
1906. "Vívó és Atletikai Club 1906" jelzett Ag sport emlékplakett, "SGA" gyártói jelzéssel (40,11g/0.800/35x56mm) T:1- 2113603
30920
365
Numizmatika
1920. "1920 Kaposvári Turul Sport Egylet" Br emlékérem (26x39mm) T:2 2055702
30921
365
Numizmatika
1926. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja Budapest = Anno Domini MDCCCCXXIII" kétoldalas, öntött Br plakett. Szign.: ÖP(?) (34x51mm) T:2 ph. 2055754
30922
365
Numizmatika
1928. "Budapest Sport Egyesület - B.S.E. Csillag Tura út 1928" aranyozott Br emlékérem (61mm) T:2 2077182
30923
365
Numizmatika
1929. "Duna Sport Club 1929 - Sporttal a hazáért" zománcozott, ezüstözött Br plakett, hátoldalon gravírozva "1949. FÉRFIPÁROS HOSSZÚTÁVÚ EVEZŐS BAJNOKA" (60mm) T:2 kopott ezüstözés 2114888
30924
365
Numizmatika
~1930. "Budapest Székesfővárosi Levente Egyesületek / Oktatók atlétikai versenye I." jelzetlen Ag díjérem mellszalagon. Szign.: Boskol Lajos (~28g/41mm) T:2 2087429
30925
365
Numizmatika
1930. "PLE (Polgári Lövész Egylet) - BPV" jelzett Ag sport díjérem, mellszalaggal (15,73g/0.800/33x36mm) T:2 több ph. 2087426
30926
365
Numizmatika
~1930. "F.P.L.E. (Fővárosi Polgári Lövész Egylet)" ezüstözött lövész díjérem mellszalaggal (40mm) T:1- Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft