Iván István (1905-1968) 1949. "Nemzetközi Diákszövetség IUS / X. Nyári Főiskolai Világbajnokság - Budapest" Br sport emlékérem füllel, eredeti tokban (60mm) T:2
Madarassy Walter (1909-1994) 1939. "Pesti Hazai első Takarékpénztár Egyesület Tisztviselőinek Sportegyesülete" öntött Br díjérem, hátoldalon gravírozva "Teke 1939" (50x69mm) T:2
Giovanni Morelli (1816-1891) / Exner Károly (1850-1919) / Scheid. G.A. (Ezüstárú és Éremgyár) 1896. "Magyarország ezeréves fennállása emlékére rendezett torna- és sportversenyek díja" jelzetlen Ag sportdíjérem (19,62g/40mm) T:1-
Martinelli Jenő (1886-1949) 1929. "Pénzügyi Tisztviselők Sport Clubja - Budapest Anno Dmini MDCCCCXXIII" peremen jelzett Ag sport díjérem, hátlapon gravírozva "1929. VII. 11" (36,53g/0.900/35mm) T:1-,2
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" jelzett, aranyozott Ag díjérem peremen "JC (Johann Christelbauer)" gyártói jelzéssel (40,42g/0.900/45,5mm) T:1-,2 kis ph.
HP 4421.