Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" jelzett, aranyozott Ag díjérem peremen "JC (Johann Christelbauer)" gyártói jelzéssel (40,42g/0.900/45,5mm) T:1-,2 kis ph.
HP 4421.