Sportdíjak és sport emlékérmek

Tételek száma: 70

1939. Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-
30939.

1939. "Dorogi Atlétikai Club 1914-1939 - DAC" egyoldalas öntött Br plakett (86x110mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1939. MOATSZ (Magyar Országos Asztali Tenisz Szövetség) - Nemzeti Sportmunka elismeréséül 1939.VII.1. asztalitenisz sport Br plakett, eredeti SCHUBAUER JÁNOS BUDAPEST VI. DUNA-UCCA 6. jelzésű gyártói tokban (52x50mm) T:1
30940.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1940. Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940 Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940 Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU
30941.

1940. "Balatonkenesei Sporthét / Székesfővárosi Tenisz Bajnokság 1940" Br plakett. Szign.: Szilas (67x67mm) T:1- / Hungary 1940. "Sportsweek at Balatonkenese / Capitol Tennis Championship 1940" Br plaque. Sign.: Szilas (67x67mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1940. MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940 Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina
30942.

1940. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) - Veszprémi Társadalmi és Sport Egyesület 1920-1940" Br sport emlékplakett (61x42mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
~1940. A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség) aranyozott Br díjplakett LUDVIG gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2
30943.

~1940. "A helység legjobb fiú úszójának a M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" aranyozott Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (60x44mm) T:2

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1940. Goldberger Sportegyesület - Sí szakosztály Br emlékplakett (54x74mm) T:2
30944.

1940. "Goldberger Sportegyesület - Sí szakosztály" Br emlékplakett (54x74mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1941. Magyar Tekéző Szövetség 1934 egyoldalas Br díjplakett, MAGYARORSZÁG 8-AS CS.B. ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1941-2 gravírozással (71x49mm) T:2
30945.

1941. "Magyar Tekéző Szövetség 1934" egyoldalas Br díjplakett, "MAGYARORSZÁG 8-AS CS.B. ORSZÁGOS BAJNOKSÁG 1941-2" gravírozással (71x49mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1941. LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT tálka alakú egyoldalas Br plakett, hátlapon gravírozva VII. NEMZETKÖZI SPORTHÉT A BALATONON NEMZETI REPÜLŐ CSILLAGTÚRA 1941. Szign.: A. Patey (69mm) T:2 lyuktömött
30946.

1941. "LABOR IMPROBVE OMNIA VINCIT" tálka alakú egyoldalas Br plakett, hátlapon gravírozva "VII. NEMZETKÖZI SPORTHÉT A BALATONON NEMZETI REPÜLŐ CSILLAGTÚRA 1941". Szign.: A. Patey (69mm) T:2 lyuktömött

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
1942. Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva 1949. V. 1. (45mm) T:1-
30947.

1942. "Magyar Kosárlabdázók Országos Szövetsége" ezüstözött Br emlékérem, hátlapon dátum gravírozva "1949. V. 1." (45mm) T:1-

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1943. Kolozsvár - Szilágyi Erzsébet serleg 1943. VI. 13. Zn emlékérem (50x87,5mm) T:2
30948.

1943. "Kolozsvár - Szilágyi Erzsébet serleg 1943. VI. 13." Zn emlékérem (50x87,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1943. Mátyás király sportév 1943 - A sport honvédelem kerékpáros Br lemezplakett márványlapon, Túraverseny győztese 1943 rátéttel (78x55mm) T:1-
30949.

1943. "Mátyás király sportév 1943 - A sport honvédelem" kerékpáros Br lemezplakett márványlapon, "Túraverseny győztese 1943" rátéttel (78x55mm) T:1-

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1947. Magyar Evezős Szövetség / Női négyes bajnokság 1947 II kétoldalas Br díjérem. Szign.: JI (50mm) T:2 ph.
30950.

1947. "Magyar Evezős Szövetség / Női négyes bajnokság 1947 II" kétoldalas Br díjérem. Szign.: JI (50mm) T:2 ph.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft