Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2108275
11133
364
Zsolnay mázas csiga, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h:11 cm, m:6 cm 2108568
11134
364
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 20,5 cm 2108206
11135
364
Hollóházi nyuszi pár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 2108204
11136
364
Hollóházi hattyú, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 8 cm 2108182
11137
364
Hollóházi porcelán vizapár, 2 db, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23 cm 2052426
11138
364
Hollóházi dísztál X. megyei nemzetiségi, nemzetközi jubileumi dalostalálkozó Füzér felirattal Matricás, jelzett, hibátlan d:25 cm 2104348
11139
364
Hollóházi márványmintás porcelán váza, jelzett, kis lepattanással, m: 21 cm + Hollóházi márványmintás dobozka, jelzett, hibátlan, 9×9×9,5 cm 2104353
11140
364
Hollóházi Erika mintás kis porcelán tárgyak, 3 db, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal 2104391
11141
364
Hollóházi "Balaton" kis dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, 9×9×8,5 cm 2104400
11142
364
Hollóházi porcelán "Szatmári Szilvapálinka" kis palack, matricás, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2107709
11143
364
Hollóházi porcelán Sopron városképes kulacs 20 cm Jelzett, matricás, kopásokkal 2103404
11144
364
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft