Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102819
11108
364
Herendi petrezselyemmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm. 2108574
11109
364
Herendi nyúl, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 10 cm 1907183
11110
364
24000
Herendi (CD) mintás három karú gyertyatartó (kivehető), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:42 cm, h:36 cm 2108273
11111
364
15000
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 27 cm 2108274
11112
364
Herendi virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 26 cm 2108279
11113
364
Herendi virágmintás porcelán tojás, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 17×11 cm 2108286
11114
364
Herendi fehér mázas porcelán mokkás csésze + csészealj, 6+6, jelzett, hibátlan 2107581
11115
364
28000
Herendi porcelán pár, kézzel festett, jelzett, kis festéshibával, m: 26 cm 2102608
11116
364
Herendi virág mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 13,5×9 cm 2102618
11117
364
Herendi só-bors tartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9,5×5 cm, m: 5,5 cm 2102629
11119
364
Herendi só-bors tartó, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 9,5×5 cm, m: 5,5 cm 2105575
11120
364
Herendi csontos tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft