Porcelán Tételek száma: 88
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2102453
11145
364
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 26 cm 2107717
11146
364
Hollóházi Sopron Valeta 2011 diákszervezet korsója. Porcelán, matricás, Jelzett, hibátlan. 17,5 cm 2075129
11147
364
Hollóházi madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h:15,5 cm 2070446
11148
364
2 db porcelán tál, egyik matricás, hajszálrepedéssel d:
32 cm 2091413
11149
364
Hüttl Tivadar 8+2 db süteményes és lapos tányér, egyiken lepattanással, kopott, matricás, jelzett, d: 20 cm (2×), d: 25 cm (6×) 2108693
11150
364
Porelán merőkanál, 3 db, egyiken kis gyári repedés, jelzés nélkül, h: 13 és 18,5 cm között 2108260
11151
364
Porcelán sirály, kézzel festett, román matricás jelzéssel, kis kopásokkal, m: 17 cm 2108197
11152
364
Aquincumi porcelán öltözködő kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x11 cm 2048908
11153
364
2 db felirat nélküli porcelán tábla, fehér mázas, jelzés nélkül, 10×24 és 28×35 cm 2068354
11154
364
900
Emlék tányér (2db) Heidelberg és San Remo, matricás, jelzett (Böckling, Winterlissg), apró kopásnyomokkal, d:19 cm (2×) 2085673
11155
364
kalocsai porcelán pálinkás palack és kupica, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm 2085756
11156
364
Írország porcelán hamutál, matricás, jelzett, hibátlan, 14×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft